| Emonik_7113 a întrebat:

Sambata pe la ora 15(apoximativ) era un film pe antena1 cu o tipa care era profa de dans sau ma rog ceva de genu, dupa care a devenit coregrafa... ipa se numea Honey.Cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| Blood_8663 a răspuns:

Honey

11 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Exact asa se numea si filmul, Honey.
Iata si rezumatul:
Honey şi-a dorit întotdeauana să danseze. Bineînţeles, părinţii vor altceva, aşa că ea se mută acolo unde muzica e vie. Începe să predea într-un club de dans, visând în secret să poată într-o bună zi să-i înveţe pe copiii din vecini mişcările hip-hop. Şansa vieţii vine în persoana unui regizor ce-i oferă o apariţie într-un spot ca dansator de fundal. Numai că balonul de săpun se sparge, iar Honey trebuie să-şi urmeze visul.

Bille Woodruff, regizor de videoclipuri cu staruri ca Britney Spears şi Toni Braxton, îşi face acum debutul în regia de film de lung metraj. Coloana sonoră cuprinde cântece noi de Missy Elliott, Fabolous, Tweet, Nate Dogg, Sean Paul.

| DaNNN a răspuns:

Ha. Chiar m-am uitat la el! laughing
Filmul are acelasi nume, anume HONEY (anul 2003).
Tipa se numeste Jessica Alba.

Funda?!

| DyannaDya a răspuns:

Filmul se numeste tot "Honey".winking

| alexz44 a răspuns:

Hercula in Infern
funda?

| alexz44 a răspuns:

Hercula in Infern
funddda?

| alexz44 a răspuns:

Hercule in Infern
funda?

| marina11 a răspuns:

Honey se cheama si filmul

| lavynyutza11 a răspuns:

Honeyhappy si trebuie sa apara in curand honey 2, daca nu a aparut dejahappy

Răspuns utilizator avertizat
| cristian_5982 a răspuns:

Filmul se numea stick it