| roby223 a întrebat:

Saut TPU. as vrea sa imi spuneti si mie niste filme de dragoste cu adolescenti in care un baiat se indragosteste de o fata, iar iei ii place de el, dar se cupleaza cu altcineva si chesti din astea
Dau funda

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"iei"? Ce sa iei? Ia o carte de romana!

| roby223 explică (pentru K0sti):

Te rog frumos sa ma ierti ca am gresit domnule perfect

| K0sti a răspuns (pentru roby223):

Cand o sa ma fac popa o sa te iert, pana atunci, iarta-te singur si scrie cum trebuie! Nu o faci pentru mine, o faci pentru tine! Deja prima impresie s-a format! Stii cum e cu prima impresie...asa ca ai grija!

| roby223 explică (pentru K0sti):

Mda ce sa zic... tu nu ai gresit niciodata? si nu ma refer la greseli gramaticale

| Calin_Catalin_1995 a răspuns:

If I stay
tres metros sobre el cielo
Endless love
love and other drugs
My future boyfriend

FUNDAA!