| Loredana10 a întrebat:

(Scuzați categoria) Bună TPU! Am întrebare: Cum se cauta posturile TV? Am încercat, dar nu știu! sad sad sad De câteva zile încerc. (TV plasma Samsung) Funda

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Categoria buna ar fi in tehnologie.

programele le cauti din butonul tools sau menu al telecomenzii.

apoi in channels (sau Canale)
acolo ar trebui sa gasesti ceva cu scanare, sau autoprogram.
o data ce ai reusit sa intri acolo, ar trebui sa inceapa scanarea.

1 răspuns:
| sublime89 a răspuns:

Mergi la "Meniu", apoi "Semnal" si apoi "Reglaj Automat". Si eu am Samsung si la mine asa este.