| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Se mai continua, sau o sa se continue Soul Eater? Era un anime foarte frumos si as fi vrut sa continue.

9 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

De ce te uiti la chestii care iti strica mintea nu stiu. dupa cum suna astae un anume care numai bine nu face

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Mult mai bine sa ma uit la astea decat la un desen dupa Cartoon Network.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu vad problema.si eu ma uitam la Tom si Jerry, Courage the couardly dog sau Scooby Doo. iar pe animax la Yuyu Hakuso

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Mmda, tu chiar nu intelegi nu? Tu ce crezi? Ca eu cand eram mic nu ma uitam? Normal, dar acum dublarile dupa Cartoon Network sunt foarte inferioare, m-as mai uita daca ar fi fost in engleza sau limba lor natala si cu subtritare. Zi si mie, c einvat eu din Curaj catelul cel fricos? Sau din Scooby Doo? P-asta chiar nu ai gandit-o, si vrei sa stii ce inveti din animeuri? Limba japoneza, inveti pronuntia si inveti si ce inseamna.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Corect..in fine eu ziceam ca nu e ok daca nu sunt pozitive.nu conteaza doar limba ci si imaginile si toata actiunea.dar na tu faci ce vrei

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Uite la asta ai avut dreptate, dar in tara asta... numai zic cum este a doua lume a iadului. Deoarece in Romania se poate intampla orice.Si da cam asa e, dar la altceva nu am sa ma uit, doar nu ai vrea sa ma uit la Kyoro Chan, bine mie imi placea mai demult, si acum imi place doar ca este cam de copii mici.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Mi se pare retard no offence.m-am uitat putin de curiozitate.e redus fata Death Note sau Dragon Ball si Dragon Ball GT.te sfatuiesc sa te uiti la Bleach sau la Inuyasha daca iti plac serialele cu lupte si altele.mi se pare misto Yuyu dar nu multi se uita asa ca faci ce vrei pana la urma e alegerea ta

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Da laughing. Oricum niciun anime nu-l poate intrece pe Dragon Ball Z! Dragon Ball gt este un fan-made care are putin grafica imbunatatita atata tot. Nu-l face mai special ca alt anime. Si daca esti un fan Naruto iti zic verde in fata - Naruto este cea mai mare copietura. A copiat cap coada de la Dragon Ball si Dragon Ball Z. Si asta o sa le spun si celorlalti narutarzi care zic ca Naruto e mult mai bun ca Dragon Ball Z ( si am sa ii contrazic ) Naruto este cel mai inferior anime existent pana acum. Respect Bleach, Yu Yu Hakusho si celelalte pentru imaginatia lor proprie.