| AnnaMaryaEnyedi27 a întrebat:

Se mai difuzeaza Fenomene stranii pe Descovery Chanel?

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Se mai difuzeaza doar ca la alte ore. Eu ieri seara m-am uitat la ora 23:00 incepe mai tarziu. Se intampla sa nu difuzeze in totdeauna.

| AnnaMaryaEnyedi27 explică (pentru betty678):

Iti multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnnaMaryaEnyedi27):

Scuze. Va multumesc... :*

7 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc mult tuturor!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cred ca nu, adica eu in fiecare vineri seara am dat pe Discovery si nu erau fenomene stranii.Stiu ca incepeau de la 22:00 si tineau pana la 00:00, dar acum am vazut ca difuzeaza altceva la acele oresad.

| myruna2012 a răspuns:

Nu mai difuzeaza la acele ore, dar difuzeaza la alta ora.
In plus te poti uita pe net.

| emytheslayer a răspuns:

Nu se mai difuzeaza, insa parerea mea este ca au scos-o pentru ca era prea veche si nu inregistra audiente prea mari (in general)