| VesnicRatacitore a întrebat:

Cum s-a terminat filmul Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

7 răspunsuri:
| sirina_7189 a răspuns:

Bella a murit deoarece a nascut copilul care era un vampir ce manca sange, iar Edward incercand sa o salveze incerca sa o transforme in vampir...si atunci cand toata lumea credea ca este moarta...ea la sfarsit a deschis ochii.

| VesnicRatacitore explică (pentru sirina_7189):

Dar eu

eu am intrebat asta deoarece filmul care l-am vazut s-a terminat cand a inceput lupta.

| 1000bodies a răspuns:

Bella a fost muscata de Edward pentru a o salva de la moarte, ea fiind foarte slabita din cauza nasterii. Iar acum ea este in procesul de transformare.

| ριтιq a răspuns:

Lasa...eu iti spun ce va fi in Breaking Dawn - Part 2 bella va deveni nou nascut fetita ei va creste exagerat de repede Voulturi afla ca bella si edwuard au un copil si vin sa il omoare In momentu ala alice ducea o vaza cu flori a avut o viziune scapand vaza pe jos. VOULTURI VENEA SA II OMOARE! IN momentu ala culleni si varcolaci sau luat la lupta cu toata familia voulturi.intr-un final castiga culleni

| AnnaLooove a răspuns (pentru ριтιq):

De unde sti?

| ριтιq a răspuns (pentru AnnaLooove):

Am vazut trailerebig grinlaughing erau in engleza dar daca stii engleza stii sa si traduci