| Nibichan a întrebat:

Cum vi se pare serialul supernatural? Scuze pentru categorie happy

Răspuns Câştigător
| alex500 a răspuns:

Un serial foarte bun.Imi place la nebunie cum joaca jensen ackles!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Destul de boring, serialele nu au mari legaturi intre ele, doar 3 4 episoade sunt legate intre ele, e un fel de terci amestecathappy eu personal il ador din cauza la paranormal, in rest. 0happy
adica,nu e ceva gen in serie ca vampire diaries,sa aiba legatura episoadele intre ele.
O data te trezesti ca e in un oras, dupa in altu, nici macar nu arata cand pleaca(rareori arata) mereu sunt pe drum cu masina, mereu investigheaza... ehm, ce pot spunehappy urmareste si ai sa vezi.
Deci totu e de paranormal:X atat imi place

| tlaura a răspuns:

SUPEEEEEEEEER!
E cel mai tare serial
cel mai mult imi place de Jensen Ackles ( Dean )