| anonim_4396 a întrebat:

Seriale care mi-au placut sunt doctor who, supernatural, dexter, dead like me, ghost whisperer

cu asta in minte ce serial miat recomanda sa incep sa urmaresc?

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Lost
Arrow
The Walking Dead
Continuum

| Grimmjow69 a răspuns:

True Blood, The Vampire Diaries, The Walking Dead.

| ammy12 a răspuns:

Lie to me, Spartacus:Blood and sand, prison break, Arrow, The pacific, Human target. Cam atatea stiu...

| neca a răspuns (pentru ammy12):

Lie to me era ceva gen minti criminale da ca tin minte bine?

| ammy12 a răspuns (pentru neca):

Itntr-un fel doar ca aici imi place ca in primele episoade intr-un fel te invata fetele sau posturile in care sunt diferiti oameni cand mint.Este foarte tare serialul