| H0lz a întrebat:

Shutter island 2009 filmul ala de groaza, e bun.? Adica e horror rau ca vreau un film la care sa ma sperii rau happy

Răspuns Câştigător
| Phenomen a răspuns:

Hmm... Silent Hill sau The Last House On The Left. Filme excelente! big grin

6 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Nu, e un film psihologic destul de greu de înțeles. Da e bun, însă nu e horror. E o drama. Oricum dacă vrei sa îți pui capu la contribuție cu un film, uitate neapărat. O capodopera marca Martin Scorsese.

| trolololo a răspuns:

Thriller psihologic. My bad.

| DracoMalfoy a răspuns:

Shutter island din cate stiu eu nu-i horror, filmul horror se numeste de fapt doar "Shutter" s l-am vazut... e ok, nu foarte horror dupa parerea mea, dar e reusit oarecum. Ramane sa te uiti si sa iti faci tu o parere.

| RobyAlex a răspuns:

Incearca resident evil 1, 2, 3, 4, si 5.

| Phenomen a răspuns:

Zeky, Film horror thinking Hmm sunt destul de multe : Drag me to hell, The grudge 3, incearca si Saw are 7 parti film psihologic happy. Vizionare placuta iti doresc! :*

| H0lz explică (pentru Phenomen):

E ciudat saw. stii vreau unu care. pentru vreo cateva luni sa nu am nevoie de filme horror laughing

| Phenomen a răspuns (pentru H0lz):

Hmm... Silent Hill sau The Last House On The Left. Filme excelente! big grin