| Julia125 a întrebat:

Sookie si Eric vor fi impreuna?(true blood) daca ca in ce sezon?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A fost o încercare parcă prin sez.4, ep 7 - Cold Grey Light Of Dawn (dar Eric nu prea era normal,era sub influența unei vrăji,un gen de amnezie,care apoi a fost anihilată) Aceasta poate fi considerată o latură ascunsă a lui Eric care ni-l arată inocent și naiv și care probabil ține de condiția lui inițială, cea umană, dar contează ce se-ntâmplă la modul normal și deși atracția nu le lipsește, nu trebuie uitat că Eric rămâne un tip periculos.Dar cu cine va fi Sookie în final nu se știe deocamdată. Probabil tot cu Bill, deși cu Eric i-ar sta mai bine.Vom vedea.

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca Eric nu va realiza ca e o curva care si-a tras-o cu toata distributia, probabil vor ajunge sa fie impreuna; in ce sezon nu stiu, poate ultimul, dar pana atunci eu o sa mor de batranete

| alexxis0712 a răspuns:

Sezonu 2