| Marysia a întrebat:

Spuneti-mi cateva anime(se intelege,nu vreau cine stie ce lista intermediara acum) mai vechi,daca pot spune asa.
De exemplu "Honey and Clover" sau "Nana".De preferat anime mai realiste,fara superputeri, etc.

MULTUMESC! big grin

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Sakamichi no Apollon
- Nodame Cantabile (3 sez)
- Rose of Versailles
- Paradise Kiss
- Hana Yori Dango
- Bakuman (3 sez)

Vizionare placuta!

| Marysia explică (pentru ryuu):

Hey!
Sakamichi no Apollon am inceput sa-l vad(hmmm vad ca este destul de popular big grin )
Paradise Kiss-vazut.
Si din Bakuman mai am 2 sezoane.

Raman cu restul.MULTUMESC de raspuns!

| ryuu a răspuns (pentru Marysia):

Te sfatuiesc sa urmaresti (cap-coada) si povestea din manga "Sakamichi no Apollon", Deoarece sunt unele scene ce au fost omise in anime.

3 răspunsuri:
| HonneOnna a răspuns:

Paradise Kiss e facut chiar de tpa care a facut si Nana. Sper sa iti placahappy