| Revy a întrebat:

Spuneti-mi cele mai proaste filme care le-ati vazut in viata voastra ( in ceea ce consta grafica, jocul actorilor, dialoguri stupide, un curs al ideilor gresit ) si motivati de ce?

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Dead end, poti sa bei must/vin sa te doar capul si sa te uiti la filmul ala e "hangoverul" perfect. o sa simti ca o zi din viata ti-a fost stearsa de pe creier gen matrix laughing

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Toate cele facute de disney, Jack si Jill si altele de genul asta.