| tipaalexandruu a întrebat:

Spuneti trupa voastra preferata si motivati de ce e trupa voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| just|breathe a răspuns:

Pai. imi plac foarte mult trupele:
-Paramore;
-The marker;
-Evanescence;
-Sick puppies;
-Vita de vie;
...Sunt multe...

15 răspunsuri:
| User a răspuns:

Play as. De ce? Pentru ca e formata din Susanu si Mr. Juvelaughing. daca era si Guta era mai mult ca perfectsmug

| Luori a răspuns:

Trupe... hm, de obicei eu nu am o trupa preferata, sau culoare sau anotimp etchee hee

Da`, romanesti : holograf, voltaj, ei stiu sa faca un show live, concerte :X si dj project are melodii frumoase :d

Imi mai place, asa ca trupa Linkin Park xD.

| daniDeeDee a răspuns:

Backstreet Boys

imi plac melodiile lor. love struck

| LuS[z] a răspuns:

Play&win.Muzica lor e pe gustul lor plus ca mai sunt si compozitori pe langa faptul ca sunt artisti

| georggyy a răspuns:

Nu am trupa preferata deoarece ador multe trupe. Imi placea foarte mult : RBD, Pussycat Dolls, BEP si alti artisti dar mereu aparea o trupa cu o melodie mai speciala sau un/o artist/a si nu mai imi stabilesc trupa preferatabig grin
Tie ce trupa iti place:*?

| dadaaaaa a răspuns:

Trupa mea preferata este 3 purici si 1 paduche laughing

| ramona_1444 a răspuns:

Rbd deoarece imi plac melodile lor

| moftuliki a răspuns:

Trupa mhea preferata este pussicat dolls...este trupa mhea preferata pentru ca adol cum canta :X:X:X:X

| adela22 a răspuns:

Ascult in general trupe ca: Linkin Park, Paramore, Muse, HIM, Codplay, Poets of the fall, REM, Amorphis si multe altele.

| Freek.Dynamic a răspuns:

Bai sincer sa fiu mie imi place mult Alex, Smiley, Grasu X, si etc
Si de ce?thinking pentru ca Alex in primul rand nu a uitat de unde a plecat si face showuri mari la concerte, si imi place ca pune suflet in ceea ce face. la fel si smiley big grin, de Grasu ce pot spune e ca e foarte comic si de treaba

| Diana7383 a răspuns:

Paramore si imi place si cum canta avril lavigne big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am o trupa preferata :Keny Rogers, pussicat dolls, Michael Jacasaon ca tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam trupa preferata, ascult orice imi place, de la muzica populara la hard rock, clasice, dance, pop cam de toate