| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi niste filme de groaza
funda pentru cel mai fain filmbig grin

Răspuns Câştigător
| cristiana101 a răspuns:

Orfana
Destinatie finala 1, 2, 3, 4.
Shutter
The final
Drag me to hell
The wolfman
House
The graves
Prom night
Scary movie 4
Saw
Pandorum
The box
Mirrors
Legion
The unborn.

Fundita?

11 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cel mai film de film care l-am vazut : land of dead(taramul mortilor) foarte de groaza cu zombii.
saw 4
the unborn
vineri 13
mai era unu cu o papusa din lemn( foarte tare si ala)
bafta!

| Ioanantonia a răspuns:

Cel mai fain film e Scary movie(sau maze)4acasa, dar la cinema cele mai tari filme sunt Hanted house sau Haunted Mine(sunt 6 D)! Daca te vei tuce la cinema...imediat dupa magazinul Noriel de jucari mai incolo putin este un fel de cinema e mai tare decat cea a mall-ului. sper ca te-am ajutat!

| cagulatu a răspuns:

Uita-te la Saw!

| AndY_8355 a răspuns:

The grudge 1, 2, 3 astea chiar m-au speriat

| abcdefg_8927 a răspuns:

house of wax

| MenCool a răspuns:

Iti recomand The Ring daca ai +15 ani sau daca nu uitate cu cineva ca te sperie singuralaughing

| DannutzΦ a răspuns:

Pai calaretul fara cap uite stai un pic ca iti dau acum sa vezi cum se scrie pe net Sleepy-Hollow sper sa iti placa

| DannutzΦ a răspuns:

Pai mie imi plac Dosarele X sunt misto!

| illegal07 a răspuns:

New Moon, Shutter, Shutter, The Unborn, Zombie Strippers, Legion, Blood and Sex Nightmare, The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor, Jennifer's Body, Underworld: Rise of the Lycans, sow 5, si multe altele

| BiancaA a răspuns:

Sorority Row
Mirrors
Saw [toate]
The ring
Drag me to hell

| megorgon a răspuns:

Scenariul morti, frica.com(nu e un site asa se numeste filmuhee hee, multe altele dar nu stiu numele exact.