| M4A1Carbine a întrebat:

Spuneti-mi niste filme horror foarte infricosatoare din cauza carora nu ati putut dormi sau ati avut "incidente" neplacute.
Nu ma intereseaza neaparat jumpscarea, ci acel feeling de neliniste.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The others
hide and seek
Insidious 1, 2
The exorcist, ala original

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring 1, 2
Annabelle 1, 2
The Bye Bye Man
The Babadook
As Above So Below
Lights Out
Haunt
Haunting in Connecticut
The Exorcism of Emily Rose
The Exorcism of Molly Hartley
Last Shift
Insidous 1-3
The Ring 1-3
Ouija 1-3
The Taking of Deborah Logan
Oculus
The Autopsy of Jane Doe
Deliver Us From Evil
Incarnate
Demonic
IT
Drag me to hell
Paranormal Activity 1-6
The Grave Encounters 1, 2
The Tunnel
Blair Witch si cel din 2016
Ouija: Origin of Evil
Evil Dead
The Grudge seria
Creep 1, 2
Rec 1, 2
The Devil Inside
The Possession of Michael King
The Rite

| MihaiNicu23 a răspuns:

Conjuring 1 si 2, insidous 1, 2, 3, 4, Anabelle 1 si 2, Terrifier, Women in black 1 si 2, Jessabelle, Paranormal activity, poltergeist, cartea mortilor.

| kar1GaNNN a răspuns:

Drag me to tell
Insidious 1 2 3 4
Annabelle Creation
Psycho
The conjuring 1
The exorcist
Cam astea m-au cam terifiat restul nu prea.

| Legion7X a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

The Evil dead 1981 cartea morților - uită-te la el de preferabil seara restul date sunt slabe cu fantome, demoni etc
Ma speriat foarte rău acest film când eram mic, mai ales când îl văzusem seara cu lumina stinsă.

| ziftode a răspuns:

Filmul care m-a speriat cel mai rau in toata viata mea, fara sa aiba cinestiece scene horror a fost:
Twin Peaks - Fire Walk with Me
insa poate pe atunci nu eram asa de blazat, acum insidious si altele destul de "rele" nu mai reusesc sa ma sperie

| devilshelp a răspuns:

Lights Out, Jessabelle, Anabelle, Insidious, Paranormal Activity

| ș53fan a răspuns:

Hotelul groazei dacă nu greșesc, pădurea bântuită, saw!

| SMH a răspuns:

Final destination 3
The Exorcist
Atat.

| Jessicarus a răspuns:

Boogeyman 1-3, The Babadook, The Bye Bye Man, Suspiria, Split - personalități multiple, Bethany, The Boy, The Exorcist 1-3, Insidious 1-4, Poltergeist 1-3, Morgan - The Hibrid, The Girl With All The Gifts.