| Romina2000 a întrebat:

Spuneti-mi niste seriale la care sa nu ma plictisesc.Nu stiu sa fie suspans
dar sa fie de comedie sau dragoste.
Faceti o lista cu filme si seriale.
Si faceti si o descriere.

Răspuns Câştigător
| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Eu nu ma prea uit la seriale de comedie si dragoste,dar sora mea da,deci:
Scream queens(stiu ca e de comedie,e unul care incearca se le omoare,dar ele sunt cam proaste)
Pretty Little Liars(dupa ce liderul grupului dispare, astea primesc mesaje necunoscute de la unul care se semneaza cu ''A'')
Gossip Girl(viata a doi tineri super bogati)
The Lying Game(o adolescenta bogata, afla ca are o sora geamana la fel de instarita, dupa ce s-au cunoscut una ii propune celeilalte sa-i tina cateva zile locul acasa cat ea o cauta pe mama lor biologica)

Asta au alea de comedie, dar eu prefer The Walking Dead sau Teen Wolf.Nu prea sunt ele de comedie, dar sunt captivante.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Librarians (dupa filmul The Librarian, continuare)
Limitless ( dupa filmul limitless, continuare)
Supernatural
Rush
Reaper
Blue Mountain State
Baby Daddy. Vizionare placuta!

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

TVD
Supernatural
True Detective
Dexter
Entournage
Blue Mountain State
The 100