| Aly_6046 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce filme de groaza / vampiri au mai aparut? sau mai vechi da sa fie misto si sa nu fie cu mosi sau barelaughing

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

Sa vedem sa vedemsmug
mirrors 1
mirrors 2

Chain Letter (2010)
The Thing
House of wax
The unborn
cum vampiri: Twilight. (1.2.3)
ca seriale cu Vampiri: The Vampire Diaries. Buffy. True Blood.
eu ti le.am dat p care le.am vazut nu o lista suuuper mare cu filme p care nu le cunosc cum fac altiilaughing
funda>?

2 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Buna uite o lista
saw [ 1, 2, 3, 4, 5 iar partea a sasea va aparea curand]
catacombe [cu pink si cabral e vorba de un monstru cu masca de capra dar e super fain si de groaza]
super natural
true blood
the mummy
final destination
dracula
may
the children
stigmata
the eye
constantine
the vampire daires
the others
shelter
saw 3d
the lovely bones
fringe
rec
cam astea is toate pe care le stiu ceau si numai bine\
funda?

| rafyx27 a răspuns:

Husk(2011), Saw, Red Ridding Hood, Chucky, The Wig, The Red Shoes, Master Doll, Arang, Cindrella