| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme cu vampiri, misto... Cele mai multe filme Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Yourtruelove a răspuns:

Amurg, Eclipse,New Moon,Vampire diaries,Dracula,
Buffy the Vampire Slaye,
Lost Boys: The Tribe,Blood: The Last Vampire,Dance of the Vampires,Dracula III: Legacy, Underworld 4, Circul ororilor: Asistentul vampirului, Funda?!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| FloriiDirectioner a răspuns:

Sungurele pe care le stiu si meriat vazute!
1.Twilight(au aparut primele 3 serii:Amurg, Luna noua, Eclipsa... ultima parte apare in 18 noiembrie 2011!
fundita?
2. Jurnalele Vampirilor!

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Amurg Twilight Saga 1, 2, 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interviu cu un Vampir,Regina Damnatilor, True Blood, The Vampire Diaries...

| lovelyme_9931 a răspuns:

Am eu sa stii este twilight sau vampires diaries mai multe pe mai multe siteuri!