| vlase11 a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme gen street hooligans, never back down, locked downa, beatdown, ceva de genu filmelor acestora cu droguri cu baietii din puscarie actiune. Daun funda pentru cele mai bune filme!

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Uita-te la asta American Gangster daca nu l-ai vazut este nr1 an filmele despre droguri uita-te la el si mai stam de vorba

| vlase11 explică (pentru robert35):

Nu genul astabig grin vreau ceva mai nou doar cu baieti de cartier lupre in cusca si chestii din astea nu genul mafiot, daca stii alte alte filme
Multumesc anticipat!

1 răspuns: