| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste animeuri romance comedy gen Lovely Complx,Inu x boku ss,Bokura ga ita,Vampire Knight/Guility,Itazura na kiss,Sukitte il na y o,Amnsia,Paradise Kiss,SAO, Kaichou wa maid-sama..Cat mai multe si sa semene cu acestea

2 răspunsuri:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Acel world,kimi ni todoke,kaze no stigma, zetsuen no tempest, suzuka, rosairo+vampire, baka to test no shoukanjuu.Cam atita imi amintesc la momentul dat eu le-am vazut pe toate deci ti le recomand. Funda?

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Deci ce parere ai merit Funda?