| Arhanghel a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale cu gay sau filme. in afara de "anatomia liu grey. funda

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Cateva filme care contin povestile unor homosexuali,in care afli ca nimeni nu-i perfect(ce noutate,nu?), dar in care actorii sunt perfecti in rolurile pe care le fac.
"Velvet Goldmine" - joaca Ewan McGregor, Jonathan Rhys Meyers si Christian Bale. Coloana sonora este buna.
"Brokeback Mountain" -Heath Ledger este notabil.
"Milk"-Sean Penn in mana regizorului Gus Van Sant.
"Philadelphia"-Tom Hanks e minunat, joaca si Denzel Washington iar" Streets of Philadelphia" a lui Bruce Springsteen completeaza emotionant.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cand ceri astfel de seriale pui cateva semne de intrebare cu privire la sexualitatea ta...

Apache
| Apache a răspuns:

@rycy
bun pe venit pe net...cel mai rasist loc de pe pamant!

| Arhanghel explică:

Frate si ce daca sunt gay sau bi?

| Bubblle_Robbie_1996 a răspuns (pentru Arhanghel):

Exact! omul e tot om, BURN homofobes!laughing

| Arhanghel explică:

Asta da adevar

| ContDOARdeINTREBARI a răspuns:

Esti gay?

| katilyka a răspuns:

Bruno big grinbig grinbig grinbig grinbig grin serios cauta, fundita?

| Catrina_Florin_1984 a răspuns:

Cel mai bun serial este queer of Foolk iar film Brokeback mountain