| KaRa23S a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film ce are un final tragic cum ar fi moarte unuia din personajele de care v-ati atasat.

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

"If" only, daca nu l-ai vazut! Un film ce te va atinge profund...

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Leon, Bridge to Terabithia, Simon Birch, The Green Mile, Pay It Forward, My Girl, Crouching Tiger Hidden Dragon, La vita è bella, Troy, Man on Fire, The Departed, Gladiator, Gran Torino, Million Dollar Baby, Carlito's Way, Seven Pounds, I Am Legend, Valkyrie, The Mist, The Wicker Man

| GoldwinNn a răspuns:

Edan lake

| alexa88 a răspuns:

A walk to remember
Keith

| Madalin_2046 a răspuns:

Buna,

Daca ai vrea sa vezi un film interesant cu un final tragic ar trebui sa te uiti la "Sweet november". Mie personal mi-a placut filmul. Ca actori regasim pe Charlize Theron si pe Keanu Reeves.
Daca deja ai vazut acest film iti recomand calduros sa vizionezi "Capturing Mary" un film psihologic cu un final foarte frumos.

Vizionare placuta
O seara buna.

| kawaii69 a răspuns:

Tiatanic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt genul de persoana care nu plange. Dar SINGURUL flm care m-a facut sa plang este "Titanic". Este un film foarte trist, mai ales ca foarte multa lume moare in urma scufundarii vasului.
fundita te rog?:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic

| brunetzik07102011 a răspuns:

Cel mai frumos film pe care l-am putut vedea si la care am plans ca un bebe a fost HACHIKO povestea unui caine. ti-l recomand cu caldura. si alt film foarte frumos, de dragoste PS. I LOVE YOU. sper sa-ti placa si sa ai lacrimile pregatite:*