| AvalohAlyn a întrebat:

Prin ce peripetii ar trece personajele romanului tau, la cele principale ma refer si ce fel de final le-ai atribui? O casatorie, o moarte, o despartire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! happy
Ar trece prin peripeţii ciudate, neobişnuite, ar fi ceva ca şi fantasticul, de exemplu cum a fost "Alice în ţara minunilor"... Mi-a plăcut cartea deoarece mi-a stârnit curiozitatea să o citesc până la capăt. Sinceră să fiu finalul mi-ar place să lase loc interpretării... dar să iţi răspund aş încheia cu o despărţire în primul volum, iar în al doi-lea cu o căsătorie.
Mmm de obicei am atracţie la romanele memorialistice de exemplu "Romanul adolescentului miop" care este o carte apsolut superbă.
Până la urmă toate cărţile frumoase, care merită citite, sunt speciale în felul lor. happy
O zi faină în continuare!

1 răspuns:
| lollypop4fun_3546 a răspuns:

O casatorie ar fi cel mai frumos, spun din propria experienta pentru ca mereu cand am citi o carte cu final tragic nu mi-a mai placut cartea aceea. Poti sa scrii si cu final tragic ca sa fii mai special, dar nu o sa ai prea multi fani.