| Teolps a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film romantic si dramatic..si cu putina aventura,gen Kites.daca il stiti. oricum sa fie ceva frumos. Dau funda,daca imi ve'ti da un film bun, nu unu ca sa imi pierd timpul aiurea! happy

Răspuns Câştigător
| Meily708 a răspuns:

The lucky one
notebook
now is good
keith
_____
nu stiu daca iti va placea, dar eu am scris ceea ce mi-a placut mie

| Teolps explică (pentru Meily708):

Mersi pentru The Lucky one, frumos film..nu mi-am pierdut timpul aiurea! happy

| Meily708 a răspuns (pentru Teolps):

Cu placere, si mie mi-a placut foarte mult!
mersi de fundita :*

| Teolps explică (pentru Meily708):

Now is good, e mai bun? Cum ti s-a parut? happy

| Meily708 a răspuns (pentru Teolps):

E despre o fata bolnava de leucemie, si ea are o lista pe care vrea sa reuseasca sa faca tot ce este in acea lista, e foarte interesant, pentru mine, de vreo 3 ori l-am vizionat

7 răspunsuri:
| NumeciudatT a răspuns:

The notebook e superrrr!

| Yahweh a răspuns:

Uite aici o lista de filme romantice online hd cu subtitrare gratis, sigur vei gasi ceva pe placult tau. http://frapex.ro/category/filme-artistice/romantic

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Tres metros sobre el cielo happy este ceea ce cauti.