| lavii a întrebat:

Spuneti-mi un serial captivant. in afara de Vampire diaries. pls. dau funda:*!

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
Grey's Anatomy
Prison Break
Supernatural
The Vampire Diaries
Terra Nova
The Secret Life Of The American Teenager
The Nine Lives Of Chloe King
Heroes
Fringe
House M.D.
Chuck
Lost
Dexeter
Merlin
Robin Hood
Caprica
Sanctuary- US
Spartacus
Criminal Minds
Daca vrei sa vezi si un film iti recomand seria de filme "Twilight".

12 răspunsuri:
| Rose3 a răspuns:

Pretty Little Liars, Gossip Girl, seria Twilight, 90210love struck

| ralucaralu a răspuns:

House md. Nu pare cine stie ce la inceput, dar ajungi sa adori serialul. Cel putin asa s-a intamplat in cazul meu. De asemenea Gossip girl sau Pretty little liars.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| MariusMarius96 a răspuns:

My name is Earl! Cel ma tare daca, cauti o comedie adevarata!

| Kcristy a răspuns:

Uita-te la Chuck e super serialu sau daca vrei ceva gen Vampire diaries uita-te la The Secret Circle funda

| aro000 a răspuns:

Misfits
blue mountein state
sau skins
my name is earl

| IoanaGabe a răspuns:

Medium '
Haven
Ghost whisperer - Mesaje de dincolo

| giovannutzu a răspuns:

Eu stiu decat : TRUE BLOOD, TWILIGHT.
sunt ceva de genul. sper ca ti-am fost de ajutor.

| lavii explică:

Pai vampire diaries l-am vazut. de aceea nu vroiam sa-mi mai spuneti odata de el

| denisu2000 a răspuns:

Mai super nu exista sincer "Supernatural" vizioneaza'l si avand in vedere ca estifara sigur o sa iti placa cand vezi tipii din el tongue

| Miss17 a răspuns:

Fringe,Grey's Anatomy, Dr.House.

| AnneMary18 a răspuns:

Gossip girls sau pretty little liarswinking sunt preferatele mele :X

| oPortocală a răspuns:

Gossip girl
Grey's anatomy
Doar asta am in cap =]].