| Ionutz_Ionut_1989 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cele mai horror filme da sa fie sangeroase.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria), Friday The 13th, Thir 13en Ghosts,Inbred,Wolf Creek,The Ruins,Coffin Baby,Evil Dead,Hostel (seria), Open Grave, Modus Anomali, Jug Face, No One Lives, Babysitter Wanted

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Wolf Creek 1 şi 2
Seria Saw
The Collector şi The Collection.

| OnuOnulică a răspuns:

The Hurt Locker (2008)
Ehh. nu chiar atât de mult sânge dar merge.
Merită să îl vezi.

| BillGates a răspuns:

ESP, ESP 2 astea sunt foarte horror laughing Nu te uita la ele cand esti singur big grin

| mitza987 a răspuns:

The conjuring, insidious 1 si 2

| Eduard192 a răspuns:

Let Me In si Let The Right One I, The Descent, [REC] ( mult sangee ), The Unborn, Martyrs, The grudge