| skyn a întrebat:

As dori niste filme horror sangeroase gen "The collection".De preferat sa fie sub 16...18 ani.Deci foarte sangeroase.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

The.Hills.Have.Eyes. (Dealuri Insangerate) 18+ si Rottweiler!

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Collector (The Collection e continuarea lui)
Seria Wrong Turn
Seria Hostel
A Nightmare on Elm Street.

| DAnc3 a răspuns:

La saw se uita orice purandel de 9 ani, mie nu mi se par horror filme din astea care sunt oameni zdrobiti etc The exorcist si The last exorcist daca vrei sa te sperii cu adevarat.

| OtiliaP a răspuns:

1. Masacrul din texas
2. Hansel and Gretel: Witch Hunters
3. Dealuri insangerate
3. The Black Mirror 1, 2, 3
Funda?

| Pricked a răspuns (pentru OtiliaP):

Hansel and Gretel: Witch Hunters- horror sangeros? Nu prea cred.

| OtiliaP a răspuns (pentru Pricked):

Stiu...Pur si simplu e horrorwinking

| BeYourSelf7 a răspuns:

Venom 2005 happy oldies but goldies.

| KellyNitraBB a răspuns:

Saw iti alegi sunt mai multe numere 1, 2, 3... le gasesti online pe net uite-te su la trailere

| S0RYN3L a răspuns:

Dupa 28 de saptamani e horror pe mine m-a speriat rau bine dar l-am vzt acu 3 ani eram cam mic dar merita sau the detention e smecher rau de tot asta

| AmyLeeXD a răspuns:

Toata seria Saw este, dupa parerea mea, extrem de sangeroasa, deci cred ca se potriveste cu ceea ce cauti tuwinking

| AiddaDreams a răspuns:

True Blood este un film de genu'
Sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes