| Alexandra509 a întrebat:

Spuneti-mi va rog citeva filme interesante pe care lea-ti vizionat?

7 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Incearca astea(mie mi-au placut) : (500)Days of Summer, When in Rome, Lola versus

| Alexandra509 explică (pentru ioanaioana):

Din pacate le-am vazut sad

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Probleme cu cratima" film horror laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Never back down 1
The man from nowhere
Puss in boots
King Tut

| Indestructible a răspuns:

The Bourne Identity
The Bourne Supremacy
The Bourne Ultimatum

| Cureu_PAul_1992 a răspuns:

Pirati din Caraibe 1, 2, 3, 4 Avatar, Ala Micu, Polar Expres.etc Ala Micu e un film de comedie poti rade la el de te spargi, Avatar este pe o alta planete numita Pandora care se antampla multe actiuni ai fim de aciunesi Pirati din Caraibe tot film de actiune car e super