| SandutzaRebeja a întrebat:

Spuneti-mi va rog filme interesante cu si despre adolescenti :*

20 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

"Lol'' este despre viata unei adolescente tipice dar poti sa incerci si " In time" care este foarte interesant despre o alta lume si este vorba tot despre un adolescent. Funda?

| SandutzaRebeja explică (pentru ღArySოﺁℓεღ):

Pe ambele le-am privit happy

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns (pentru SandutzaRebeja):

Atunci incearca Bad Teacher eu am ras foarte mult la el sau Chalet Girl sau Scrisori catre Julieta, e foarte palpitant, dar totusi iti recomand Bad Teacher

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Incearca Tres metros sobre el cielo, Friends with benefits (nu chiar adolescent dar e tare), Waiting for forever, 17 again, Bring it on...sunt multe

Răspuns utilizator avertizat
| サクラ a răspuns:

Incearca high school musical 1, 2, 3.

| MCatalina a răspuns:

The perks of being a wallflower,Greta, Sleepover, John Tucker must die, LOL, She's the Man, Picture This, High school,(Angus, thongs and perfect snogging ) Triple dog, the clique, wild child cam acestea sunt care le-am privit.

| Manyna a răspuns:

O alta cenusareasa moderna
A Cinderella Story: Once Upon a Song
Monte Carlo
Intalnire cu un star
16 dorinte
Liceul muzical
Liceul muzical:anul absolvirii
Liceul de muzica 2
Magie in New York
Majoretele:lupta pana la capat
Majoretele:totul sau nimic
Majoretele:totul pentru victorie
2 baieti si multe fete
Frumoasele de la laptarie
Minunata aventură a lui Sharpay
Vacanta

| GabiTanase a răspuns:

Pai pentru adolescenti filme gen Lord of the rings, In general filme de aventura, filme de animatie etc.gaseste pe google o lista mai lunga.

| SandutzaRebeja explică (pentru GabiTanase):

Stiu ca pe google pot gasi, dar vreau ca sa privesc filme recomandate...sa stiu precis ca filmul e super bunhappy

| GabiTanase a răspuns (pentru SandutzaRebeja):

Da dar pe google poti gasi filme recomandata pentru adolescenti...incearca

| deliutza07 a răspuns:

Serialtongueretty little liars.e super

| cretzulina5291 a răspuns:

I love you beth coper
she is the man
bring it on
love don't cost a thing
american pie

| Chirita_Paul_1994 a răspuns:

Paii..Bad teacher e fff potrivit sau Ted! 1

| RazzOne a răspuns:

Filme nu prea stiu dar seriale : Pretty Little Liars, The Vampire Diaries

| Nicol3taaa a răspuns:

Gossi Girl are 6 sezoane. Uita-te e super

| Kidda_Alina-Eremia_1906 a răspuns:

Patimile Inimii, Inima de Tigan, Rosa Diamante, etc.