| EVA9443 a întrebat:

Spuneti-mi va rog filmul vostru preferat(doar cite unu) si scrieti despre ce este.Ms♥

8 răspunsuri:
| xElenaH a răspuns:

Now is good - un film de drama, o fata este bolnava de cancer, isi face o lista pe care vrea sa o termine inainte sa moara si intalneste un baiat, de care se si indragosteste... La filnal ea moare.

Răspuns utilizator avertizat
| Dheutsik a răspuns:

Hoata de identitate
Această comedie este despre un tip cu nimic ieşit din comun care ajunge în situaţia de a lua măsuri extreme pentru a-şi recupera identitatea furată.
Diana trăieşte regeşte, ca o prinţesă a shoppingului, cumpărând absolut orice îi trece prin cap, pentru că banii nu sunt o problemă pentru ea. Banii, nu, dar cardul de pe care vin acei bani da...pentru că numele care stă scris acolo este "Sandy"... iar Sandy este un contabil, care trăieşte în partea cealaltă a Americii.
Acuzat de un şir nesfârşit de infracţiuni, inocentul Sandy decide să se apere singur, pentru că poliţia e superaglomerată şi nu are niciun interes să aloce timp cazului său. Având la dispoziţie doar o săptămână pentru a da de hoaţa care i-a dat lumea peste cap, Sandy porneşte într-o călătorie de peste 4000 de kilometri, tocmai în sudul Americii, pentru a o confrunta pe care care are acum acces total la viaţa lui. Sandy va încerca totul: să o mituiască, să o ameninţe, să o constrângă, declanşând haosul în încercările lui disperate de a-şi reabilita numele.

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Pretty Little Liars online subtitrat este ecranizarea cartilor scriitoarei Sara Shepard. Serialul are ca personaje principale patru fete: Spencer, Hanna, Aria si Emily. Gasca lor se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Dupa un an, fetele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison

| veronika21 a răspuns:

Stapanul inelelor e cu razboiae

| MERYE a răspuns:

Se numeste CONSTANTIN este un fil me "groaza". este vorba despre 2 frati care erau arheologi iar unu a gasit un cutit invelit intr-eu drapel vechi si cand a vrut sa tranverseze strada sa-i zica celuilalt a venit o masina si s-a incolatocit in jurul lui dar nu a murit.a de venit un fel de preot care scoate spiritele rele dinoameni foarte tare

| shmechcriss a răspuns:

| IAA a răspuns:

Naked Weapon (2007)
sunt rapite de peste tot din lume fetite si antrenate sa devina asasine profesioniste... la sfarsitul antrenamentului trebuie sa ramana doar una... merita vazut