| FanjUsTinDbiEBer a întrebat:

Hey spuneti-mi si mie care e filmul vostru preferat da ziceti din astea noi va rog happy

4 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Mie personal twilight.toatehappy si 16 dornite.mai sunt si :The Back-up Plan, Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief, 2012, When in Rome. succes!

| MiyakoSaki a răspuns:

Serial:Iubire si Onoare
horror:Elm street

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul meu preferat este Titanic, si nu-l schimb cu nimic nou. Dar daca ai ramas in pana de idei in legatura cu filmele, si ai dori sa vezi ceva nou, iti recomand Shutter Island, Inception, Remember me, The last song, Dear John...depinde ce gen anume te intereseaza. Da`mi mesaj privat daca mai ai nevoie de idei, si nu numai din 2010. O seara frumoasa!

| Bodu90 a răspuns:

After.life
e un film tare destept. nu e preferatul meu, dar e nou.
iar preferatul meu este Green Mile.