| lextim a întrebat:

Spuneti-mi va rog un film actiune fain care va place. Dar sa nu fie si SF.big grin Funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imi amintesc acum e Taken si Law Abiding Citizen... tongue

4 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Am spus-o si am sa o repet de cate ori va fi nevoie. "The Heat" ( Obsesia) mi s-a parut cel mai bun film realizat vreodata.Are in distributie poate cei mai buni actori care au activat vreodata : Al Pacino si Robert de Niro. Au avut interpretari de-a dreptul magnifice...

| adytzusiatat a răspuns:

Sarutul dragonului cu jet li.Deci un film adevaratwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mie imi place misiune imposibila stiu ca e mai vechi dar e tare si nu e SF

| ady1o a răspuns:

SALT (2010 ) uitate la el, are actiune multa ( nu-i SF )...Bafta happy