| WeaponGirl a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un film fain...o actiune ceva! Funda pentru cel care imi place!winking

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pai iti recomand un film chiar tare, mie asa mi s-a parut: Jumper, oriunde, oricand este cu actorul Hayden Christensen cunoscut pentru rolul lui Anakin Skywalker din Star Wars e un film in care acest actor are niste puteri speciale de a se teleporta oriunde vrea in lume, iti spun e tare:)
Daca l-ai vazut sau nu iti place alt film ar fi Eroi de sacrificiu care are in el cam toti actorii buni uite link:
http://www.cinemagia.ro/filme/the-expendables-2-567167/

Alta optiune ar fi Soldatul universal cu Jean Claude Van Damme si cu Dolph Lundgren
http://www.cinemagia.ro/filme/universal-soldier-soldatul-universal-1124/

Sper sa alegi ce iti place din aceste opinii ale mele:)

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

A-team

| MeConstantine a răspuns:

Wanted sau equilibrium

| Speciaal a răspuns:

Mie imi place mult : Undisputed. Sunt 3 parti. Ultima parte o ador.