| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cum va arata sharinganul lui sasuke dupa transplantul ochilor cu itachi? vor avea aceeasi forma (stea) sau vor arata diferit, daca imi puteti da si un link cu imagine ar fi super > funda

2 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Nu stie nimeni, in manga Sasuke nu mai apare dupa ce a fost operat

| TFK a răspuns:

Are sa apara direct in serial,mai asteapta putin, caci nu cred ca majoritatea de pe net sunt adevarate, deci eu te sfatuiesc sa mai astepti putinwinkingwinking