| xXxKiduxXx35 a întrebat:

FUNDA! Sasuke isi va face transplantul de ochii [cu ochii lui itachi]? F

Răspuns Câştigător
| daria_4153 a răspuns:

Da il va face si astfel va obtine eternal mangekyo sharingan asa am auzit de la un coleg de clasa

6 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Ce ne intereseaza pe noi rahatu asta de propotii abominale?

| sematorka a răspuns:

Da va face transplant

| adee97 a răspuns:

Buna.
Sasuke nu va face niciun transplant, nu ii va da corpul lui Orochimaru, il va omori.
Funda?

| DoarAli a răspuns (pentru adee97):

Scumpo... esti tare in urma cu serialul, de curiozitate, ai auzit ce-i ala SHIPPUDEN?

| Catarga a răspuns (pentru DoarAli):

Daca observi. intrebarea a fost facut in anul 2011... "Scumpo". nu mai vorbi aiurea.

| DoarAli a răspuns (pentru Catarga):

Http://naruto.wikia.com/wiki/Naruto:_Shipp%C5%ABden Shippuden a aparut in 2009