| mihaiwz98 a întrebat:

Stie careva filme gen Never back down#Bloond and bone? ..Macar sa aiba poveste asemanatoare

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

8 Mile (2002),Bully (2001),Kidulthood (2006),Neds (2010),Green Street Hooligans (seria/2005/2009/2013),State Of Grace (1990),Get Rich Or Die Tryin' (2005),Out Of The Furnace (2013),The Guvnors (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Tapped Out mi-a placut mult si e cum vrei tu. Vizionare placuta! ( E si cu Anderson Silva, cauta-l pe youtube ).

| yulyan32 a răspuns:

Ce ti-a dat faramantia nu e ceea ce cauti, sigur tu vrei film gen Undispitedwinking uita-te, sunt 3 parti, cu Skot adkins, FOARTE bun filmul, uita-te la 2 si 3, undisputed 1 nu e chiar bun. Vezi ca joaca si Actorul ala negru din blood and bonewinking filme foarte bune, vizionare placuta happy

| mihaiwz98 explică (pentru yulyan32):

Mersi,dar am vazut si undisputedhappy