| LoredanaS19 a întrebat:

Stie careva nişte seriale faine pentru adolescenţi?
Dau funda pentru cele mai bune:*

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Iti recomand Grey's Anatomy! Are 13 sezoane. Merita vazut, cu atat mai multe, cu atat mai bine! Personajele sunt super. De actiune nici nu mai are rost sa mentionez. Nu te plictisesti. Genul programului e drama medicala dar are si foarte mult romantism + comedie cum nu ma asteptam pentru ca in medicina lucrurile sunt mai serioase, cu atat mai mult in chirurgie. Nu-l rata! Vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Magicians, Damien, Blood & Oil, The 100, Wicked City, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Riverdale, Iron Fist, 13 Reasons Why,altele mai vechi:Gossip Girl, The O.C., Hellcats, The Carrie Diaries,Pretty Little Liars,Ravenswood,The Vampire Diaries,Hemlock Grove,Awkward, Finding Carter, Skins, Blue Mountain State, Love Child, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads, Nowhere Boys

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boku No Pico

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beverly Hills 90210, sau Salvati de clopotel.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Doctor Who, Supernatural, Legends of Tomorrow, Merlin, Friends, The Big Bang Theory, Teen Wolf, The Vampires Diaries, Sherlock, Elementary.

| Betty12345678 a răspuns:

Gossip girl,The vampire diaries,Sleepy hollow,arrow,the flash,supernatural,the mick,young and hungry, super girl, the legends of tomorrow, star, the originals...astea sunt cateva din cele pe care le urmaresc eu.

| deeajasmine a răspuns:

Ok, asta ar fi lista mea, cele mai bune seriale:
-Dexter
-Hannibal
-Supernatural
-Lie to me
-Hawaii 5.0

| deeajasmine a răspuns:

Eu îți recomand să vezi doar un episod din Dexter și să îmi spui cum ți de pare. :*Sunt sigură că vei vrea să îl vezi pe tot.

| Victor_Marinescu_1996 a răspuns:

TVD, toti tineri sunt înnebuniți, mai ales fetele