| No3problem a întrebat:

Stiti niste seriale faine pentru adolescenti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Gossip Girl/The 100/ The Vampire Diaries/The Originals/Pretty Little Liars/ Hellcats/ Misfits/ Skins Uk/ Skins US / Teen Wolf /American Horror Storry / The Fosters/Degrassi :The Next Generation/Shameless/Switched At Birth / The Carrie Diaries/Grimm/Supernatural. Mai este și The Secret Circle, are doar 1 sezon, o fost anulat din păcate, dar se merită să te uiți.

2 răspunsuri:
| TheIceFury a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand The Originals, iZombie, The last man on earth, Flash si Arrow pe care le poti vedea me site-ul 990.ro

| sadfhgkj a răspuns:

Skins,American horror story, The Vampire Diaries, the originals, pretty little liars, Teen wolf