| Liluuila a întrebat:

Stie cineva cand apare "PLL"(Pretty Little Liares) sezonul 3.Pe cat iunie?

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

De fapt, sezonul 3 apare pe 5 iunie in Statele Unite, difuzat pe ABC...iar pe 6 iunie apare la noi in tara, de preferat sa il vizionezi pe Vplay, cu subtitrare si calitate foarte buna.

6 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Pe 6 iuniestraight facenu mai am rabdare:*

| Liluuila explică (pentru xlollypop):

Nici euuuupuppy dog eyes! pll is my life!

| xlollypop a răspuns (pentru Liluuila):

Daaa stiu ador serialul ala dar mor si dupa tvdlove strucku te uiti la tvd?thinking

| SmoKeM a răspuns:

Pe 6 iunie funda?

| DoarUnCopil a răspuns:

Pe 6 iunie :3 funda?

| Liluuila explică (pentru DoarUnCopil):

Multumesc! esti foarte amabila..scuze ca nu ti-am dat fundA dar mi s-a parut mai dezvoltat raspunsul lui costyn.