| RibbellaaInk a întrebat:

Stie cineva cand mai incepe emisiunea aia pe Sport.ro 1000 ways to die?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu, oricum aia dau 3 episoade, dupa fac o pauza si dupa le repeta, e cel mai cretin post tv si cel mai mincinos site
cauta pe google si vezi online emisiunea, stai sa vezi ce vor ei sa difuzeze?

| TheWalker11 a răspuns:

Emisiunea nu se mai difuzeaza pe Sport.ro!winking

| RibbellaaInk explică (pentru TheWalker11):

Da pe ce?

| TheWalker11 a răspuns (pentru RibbellaaInk):

Nu stiu..mai bine cauta pe net emisiunea, nu cred ca e o problema! big grin (eu nu stiu nici un program pe care sa se dea emisiunea)