| Ancutza_5578 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea sezonul 3 din "the vampire diaries"? sau macar daca se mai face al 3-lea sezon?happy

50 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu se mai face, este ultimul sezon 2sad din pacate.

| LauraMB a răspuns:

Sezonul trei se va mai face si pare in septembrie si am citit ca va fi ultimulsad

| veronica a răspuns:

Sigur o sa existe si al 3-lea sezon dar mai intai trebuie vazut al 2-lea care abia a inceput rabdare si la anul' o sa vedem si pe al 3-lea

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Va fi si sezonul 3. E confirmat! Abia astept!

| trustbogdan a răspuns:

Inca nu exista detalii despre asa ceva
Oricum tot ce vrei sa aflii despre filme/seriale gasesti informatii pe www.imdb.com

http://www.imdb.com/title/tt1405406/episodes#year-2011

| DeeaRony a răspuns:

Sezonul 3 va aparea pe 14 septembrie 2011... :*:*:*

| Passionlove a răspuns:

7 aprilie. Funda?batting eyelashes

| uoiza a răspuns:

Se face... apare pe 9 septembrie

| fluturas2 a răspuns:

Va avare pe aproximativ 9 septembrie
funda?

| smile4mee18 a răspuns:

Sall Ancuza! Eu am vazut ambele sezoane si va si un al treilea sezon pentru ca au ramas multe lucruri neterminate in serial.Inca trebuie' sa-l omoare pe Klaus!:*

| Bubu9110 a răspuns:

Buna!
In 15 sau 16 septembrie :)
Ba da va aparea sezonul 3 si multe altele. cred.
Daca nu ar fi anuntat sezonul 3 sau 2 cum se spune ca fiind ultimul.
Sezonul 3 : Season of the original.
http://www.youtube.com/watch?v=wzVstjvZiss
trailer`ul :) gasesti si mai multe daca, cauti.
Exista peste 8 carti cu ei :) si fiind cel mai urmarit serial, te asigur ca vor mai fi multe sezoane :x

Bafta!

| AstaMica15 a răspuns:

Da apare in septembrie si se face

| Sabryy a răspuns:

Crede-ma ca sezonul 3 va aparea sigur anul viitor, si eu vreau sa-l vad. Nu sunt 100% sg. daca deja l-au filmat pe pe al treilea, dar se vorbeste, oricum, si ca va aparea un al 4-lea sezon. Deci, sa tzinem pumnii stransi big grinbig grin

| deniii589 a răspuns:

VA aparea in septembrie dar nu se stie inca data! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca o sa apara si sezonul 3 ...si 4 ...pentru ca sunt 4 cartiwinking dupa care e facut fimul : 1-the awakening, 2-the struggle, 3-the fury si 4-Dark reunion happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat, daca nu se va face si un al 3 lea episod deoarece este super tarelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu zis ca o sa apara.am auzit ca in total sunt 10 carti au aparut primele 5 urmeaza restul'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 13 cartihee hee. iar de sezon nu stiu si eu sunt curioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca sunt 3 sezoane dar apare acum urmatorul episod din sezonul 2 pe 4 februarie:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca sunt 3 sezoane ...si 4 carti...

| maryyyaaa a răspuns:

Cine a zis ca nu se va face al treilea? de ce vorbiti fara sa stiti? o sa apara pe 16 septembrie, scrie pe vplay... daca nu ma credeti uitati-vawinking

| mmiizzaas a răspuns:

Apare si al 3-lea sezon.Am vazut ca prin septembriesad si eu urmaresc love struck pacat ca trebuie sa asteptam atat.Dar cine stie ce super episoade vor fi:X

| AndreeaTicovschici a răspuns:

Heiiiiii! Stiu eu, cu aprocsimatiune va aparea pe 14 septembrie! Funda?♥

| KarinneAidin a răspuns:

Cu siguranta. Aproximativ 9 septembrie

| Anonima22 a răspuns:

Da se face si apare pe 15 septembrie 2011

| AngelJustNight a răspuns:

Apare 3tongue joi 15 septembrie 2011 e premiera la americani.la noi nu stiu cand:d dar daca aflu te anunt:X

| Miss_9926 a răspuns:

16 septembrie 2011 apare cel de-al 3-lea sezon... Funda pls?

| pisins a răspuns:

Al 3lea sezon se face si iti spun ca apare aproximativ pe 14 septembrie

| Echaterina a răspuns:

Desigur ca mai este. Si cel mai frumos este ca Damon i-a spus Elenei ca o iubeste si ea a acceptat iar daca Stefan a plecat din peisaj si nu se mai intoarce ramane cu Damon dar cu Katherine in zona. E ciudat ca sunt doua personaje cu caracter diferit si interpretate de aceiasi actrita.

| claudinho7 a răspuns:

Sezonul 3 va aparea pe 9 septembrie aproximativwinking
si eu abia astept sa apara.