| justtrust a întrebat:

Stie cineva care e diferenta intre film si film digital? nu stiu la care sa merg la cinema la saga zori de zi. mersi

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Filmul digital e pe ecran, în timp ce filmul normal e pe pânză. Diferenţa e la casetă, că aia de la pânză se deteriorează, ştii, că la ălea vechi apar punctele şi liniuţele negre.
În rest, nu cred să fie altă diferenţă, se văd ambele la fel thinking

2 răspunsuri:
| Dannaa31 a răspuns:

Ai fost la zori de zi digital? cum e?

| justtrust explică (pentru Dannaa31):

Nu am mai fost la digital dar am fost la celalalt si e foarte fain happy cel mai tare din toate de pana acum (si tin sa mentionez ca nu sunt fan)