| printesa123456789 a întrebat:

Stie cineva ce i se intampla lui Andrei adica Dorian Popa si cand este ep special eu am auzit ca pe 24 decembrie e adevarat?

Răspuns Câştigător
| vanessa98 a răspuns:

Nu moare pentru ca ioana isi pune dorinta la mos craciun sa fie totul bine ca si cand nu ar fi fost schimbati la nastere iar andrei(dorian popa) traieste dar cu viata care ar fi avut-o daca nu ar fi fost schimbati la nastere.(vezi ce face iubirea?) episodul special este pe 24 decembrie la ora 20:30 pe protv. funda?

3 răspunsuri:
| MihaelaStyles a răspuns:

Cu siguranta ca nu moare, doar este personajul principal. Si Ioana si-a pus o dorinta Mosului sa faca o lume mai buna si o sa faca pe alta lume.

| FlorinaOnt a răspuns:

Da, pe 24 este episodul ala special.

| MrVegas a răspuns:

Eu stiam ca e de craciun...moare(cred)