| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu Jenna din Pretty Little Liars? Azi am vazut primul episod si am vazut-o pe Jenna si mi se pare mie sau chiar semana sau e Alison? o. O Si daca nu ce i-a facut Alison Jennei, care e secretul? :/ Si cine e -A?

3 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Jenna nu e alison.din cate ai observat jenna e oarba.alison le-a convins pe fete intr-o seara ca toby se uita la ele in timp ce se schimbau si le-a propus sa se razbune pe el si au dat foc la hambarul familiei lui, iar jenna se afla din nefericire acolo. Sper ca te-am ajutat daca mai ai intrebari lasa-mi un msgtongue

| Georgiana05 a răspuns:

A aparut? Auzisem ca apare tocmai pe 30 thinking In fine, din ce-am vazut eu, din cauza lui Alison ar fi ramas Jenna oarba thinking Si eu sunt extrem de curioasa cine e A. waiting

| RmetsysT a răspuns:

Jenna & Tobby sunt frati vitregi. in seara aceea cand Alison a aruncat petarda in casa lor i-a vazut pe cei doi impreuna ( mai mult decat frati ) si il santaja : daca spune cuiva ca ea a fost cea care a provocat incendiul, v'a spune de povestea lor amoroasa.
sper ca te-am ajutat