| Looovely a întrebat:

Ce i. a facut Hannah Jennei din pretty little liars ca nu prea am inteles? De ce e oarba? Sau chiar e oarba?
Fundalove struck!

Răspuns Câştigător
| Sabinaaa_5167 a răspuns:

Hei fanule! Si mie imi place mult serialullove struck ...Nu numai Hannah.ci toate fetele impreuna cu Alison.intr-o noapte au vrut sa ii dea foc hambarului lui Toby pentru ca credeau ca el le urmareste si au vrut sa se razbune, dar se pare ca era Jenna inauntru, a scapat dar de la accident a orbit [nu suntem siguri ca e adevara oarba dar asa ar trebui sa credem] vizionare placuta pana la ultimul episod:*

1 răspuns:
| Daria a răspuns:

De fapt nu e oarba, Hannah i-a dat o palma si ochelarii ei au cazut pe jos.Dar mi se pare ciudat ca nu prea e vorba de asta in serial, adica nu zice nimeni(fetele) adevarul despre Jenna.happy