| Diamond_9930 a întrebat:

Hey TPU.Cine se uita de aici la PRETTY LITTLE LIARS? Azi am vazut si eu primul episod si numai inteleg nimic tongue Cine poate sa-mi pov si mie pe scurt ce ce intampla in film? Ce a patit ALISON pana la urma? Si cine e Jenna? Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi presupun că dacă te uiţi la celelalte episoade vei afla. Baftă!

| ElLa_4966 a răspuns:

In acest serial este vorba despre 5 fete:Alison,Hanna, Spencer, Aria si Emily.Alison a disparut si dupa un an ii este gasit cadavrul. Celelalte 4 fete incep sa primeasca mesaje de la cineva care se semneaza "A" si de aici incep multe peripetii. Uite-te la tot serialul, adica sezonul 1 pana acum.
Jenna e o fata care atunci cand Alison a aruncat acea "petarda" in hambar, era acolo si de aceea a orbittongue.Vina pentru acest accident a cazut pe Toby, fratele vitreg al Jennei.Alison a fost omorata dar nu stiu inca de cine pentru ca nu am vazut decat sezonul 1tongue.Sezonul 2 apare azibig grin.
Daca te uiti in continuare o sa intelegi:d...
Sper ca ti-am fost de folosbatting eyelashes.