| ZambetheCaptive a întrebat:

Stie cineva ce sa intmaplat in Narcisa Salbatica aseara? nu am avut timp sa ma uit nu vreau episodul vreau sa imi povestiti si mei cele mai multe informatii primeste ca de fiecare data o fundita

1 răspuns:
| roddd a răspuns:

Esmeralda s-a operat si nu mai e oarba. Fernado a trecut peste cuvantul mamei sale si a inselat-o pe Marimar cu fosta oarba, Esemeralda. Plantatia de cafea nu mai merge asa de bine si bolivieni se gandesc serios sa se mute in Columbia la Esteban, ca au auzit ca o duce foarte bine. Kim Jong Il nu a primit la timp cafeaua de la ferma lui Jose Armando si ameninta cu razboi nuclear. Narcisa Salbatica a stranutat. Fundita?