| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cine a castigat next top model (pentru ca el s-a terminat acum ni le arata concursul a fost de mult)? Funda pentru primul raspuns.

Răspuns Câştigător
| RфZaημtzα a răspuns:

Nu s-a terminat.Stiu ca acum filmarile sunt de mult dar finalele si semifinalele vor fi ca si in direct, live.

5 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Nu cred ca o sa afli asta de pe net, nu dau asemenea informati, poate totusi cineva e prieten cu alea si a pus pe nethappy

| Gufiii a răspuns:

Cine a castigat next top model stiu doar catalin botezatu, cei care au filmat si fetele care au ramas pana mai la sfarsit ca sa vezi cine castigas trebuie sa te uiti in continuare. daca ar sti cineva cine a castigat nu s-ar mai uitawinking

| daηă a răspuns:

Nu stie nimeni nimic.Mai bine uitate si ai sa vezi.

| RфZaημtzα a răspuns:

Multumesc pentru fundita.

| simona_1900 a răspuns:

Pai ema a castigat ca celelalte au iesit...ema a castigat