| samantha_8116 a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmul ala in care un preot orb exorcizeaza o fata?

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Este Exoricistul(1972).Preotul orb e Merrin, dar moare la sfarsit? Pun intrebarea asta ca sa ma asigur, ca stiu ca in Exorcistul mor ambii preoti la sfarsit.Pace!

| MrSpooky a răspuns:

Exorcizarea lui emily rose?
nu mai tin minte bine cum era preotu l-am vazut acu 2 ani filmu

| lulu_5281 a răspuns:

Filmul The Illuminati
Ideea este ca subiectul chiar crede ca este posedat de demoni (sau i se spune acest lucru pana cand devine convins de asta) si se manifesta ca atare. Un caz psihologic banal, pune mana si citeste niste tratate serioase de psihologie.

Exista demoni, dar in mintea noastra.

| BigsmilexD a răspuns:

The Exorcist (1973) sau The Exorcism of Emily Rose (2005)
Sper ca te'am ajutat :*

| DaDaDa a răspuns:

Cred ca Fenomene Stranii? Si nu era film ci serial! In fiecare vineri seara! FuNDOII?

| karmenutza a răspuns:

Ai gasit cum se numeste filmul npana la urma si eu il caut de mult

| samantha_8116 explică:

Nu este niciunul din astea happy este mai nou filmul. 2007 cam asa