| Kanpeki a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmul acela ( thriller ) cu un far ( bantuit )? Farul avea o poveste misterioasa si avea un beci si acolo a fost omorata o persoana din familia care locuia acolo si acum in far se face un film parca sau asa ceva. Mai era si un preot prin preajma care avertiza oamenii ca acolo era o fantoma. Filmul nu era horror ci thriller happy

2 răspunsuri:
| Kanpeki explică:

Gata... l-am gasit :D Se numeste Lighthouse. http://www.awesomefilmsite.org/watch-145235-Lighthouse

| heise a răspuns:

Cred ca l-am vazut si eu. Si parca la sfarsit sau asa ceva e unul cu o fufa ( asa e spun eu ) si se duc chiar langa acel far. Nu? Daca spui mai multe atunci poate incerc eu sa il caut ( sa vad daca stie cineva din familie sau de pe mess ).